Szkło Monoglass to innowacyjny produkt o grubości zaledwie 4,2 mm i wadze niemal o połowę mniejszej niż inne tego typu artykuły dostępne na rynku. Składa się jedynie z pojedynczej tafli szkła i charakteryzuje najwyższym stopniem bezpieczeństwa 1B1. Klient ma możliwość wyboru grafiki ze zbioru liczącego kilka tysięcy zdjęć. Może również dostarczyć własny projekt, który poddawany jest przez nas profesjonalnej obróbce graficznej, co gwarantuje otrzymanie najwyższej jakości produktu.

 

 

info graf


Tworzymy szkło laminowane Monoglass w różnorodnych rozmiarach - od najmniejszych po druki wielkoformatowe (250x400 cm). Jakość wydruku wynosi 1400x720 dpi. Na życzenie klienta Monoglass może zostać stworzony na szkle hartowanym, co jest szczególnie polecanym rozwiązaniem w przypadku, gdy szkło ma trafić do kuchni, gdzie może być poddawane działaniu wysokich temperatur.

 

 

 

profile 2

 


Monoglass charakteryzuje łatwość montażu oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych. Jest również odporne na zabrudzenia oraz wilgoć, co gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Szkło dekoracyjne tego typu może być również montowane bezpośrednio w aluminiowych frontach meblowych.

 

 

 

 

 

W 2014 roku projekt MONOGLASS został wyróżniony prestiżową nagrodą „Diament meblarstwa” jako wybitne osiągnięcie inżynieryjne w branży meblarskiej.

award4 1024x1024

Kontakt

mapa

Adres

ul. Słowackiego 11, 24-100 Puławy

mail

E-mail

info@ruke.eu

tel

Telefon

(81) 888 11 88